Saat 15:30'a kadar verilen siparişler stok uygunluğuna göre aynı gün kargoya verilecektir. Siparişinizle ilgili notlarınızı "ÖDEME" aşamasındaki "SİPARİŞ NOTU" bölümüne yazabilirsiniz.

 
Hakkımızda

İnka Teknik olarak 2007 yılından itibaren, genç , dinamik aynı zamanda engin tecrübelere sahip yapımızla baskı sektöründe hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Müşterilerimize kaliteli, ekonomik ve doğa dostu çözümler üretmek için global çapta öncü firmalar ile iş birliği yapmaktayız.

Firmamızda müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu kusursuz servis, yedek parça ve sarf malzeme temini hizmetlerinin 7/24 ulaşılır olmasını sağlamak önceliğimizdir. Bunun için her zaman bir adım ötesini planlamaktayız. Müşterilerimize sunduğumuz ilişki odaklı çalışma prensipleri sayesinde, kökleri teknolojiye dayanan mükemmeliyetçi ve güven esaslı hizmet sağlamaktayız.

 

Firmamızın temsil ettiği markalar, verdiği hizmetler ve baskı teknolojileri ile ilgili aklınıza gelen her konu ile ilgili detaylı bilgi için dilediğiniz iletişim yoluyla bize ulaşabilirsiniz.

İnka Teknik

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et